وکیل طلاق توافقی در تهران

داشتن وکیل طلاق توافقی در تهران ، به شما کمک می کند که در پرونده های طلاق توافقی خود ، بتوانید به خوبی از حقوق خود دفاع کنید. در این مقاله ما به برخی از ویژگی هایی که وکیل طلاق توافقی در تهران باید داشته باشد پرداخته ایم و همچنین در مورد مزایای وکیل طلاق توافقی در تهران نیز صحبت کرده ایم ، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیل طلاق توافقی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

توجه داشته باشید ، که وکیل طلاق توافقی در تهران باید بتواند به بهترین شکل ممکن از حقوق پایه و اولیه شما دفاع کند و هیچ وقت ، صرفا به فکر دستمزد و یا حق الوکاله خود نباشد. همچنین یک وکیل طلاق توافقی در تهران خوب ، کسی است که به تمامی اصول و قوانین مسلط باشد و بتواند در هر شرایطی به صورت تمام و کمال از شما دفاع کند.

یک وکیل طلاق توافقی در تهران باید باهوش و زیرک باشد و بتواند به خوبی ادله مورد نیاز برای دفاع از موکل خود را جمع آوری کند. وکیل طلاق توافقی در تهران ، علاوه بر دانش و توانایی علمی باید تجربه کافی داشته باشد ، خوش خلق و صبور باشد و به وضعیت مالی موکل خود نیز توجه داشته باشد.

یک وکیل خوب وکیلی است که تمامی مکالمات بین او و موکلش به صورت محرمانه باقی بماند و سایر افراد از جزئیات پرونده او با خبر نشود. در واقع یک وکیل طلاق توافقی در تهران باید امین موکل خودش باشد و برای محرمانه باقی ماندن تمامی جزئیات پرونده نهایت سعی و تلاش خود را داشته باشد.

یک وکیل طلاق توافقی در تهران ، باید دارای مهارت تجزیه و تحلیل اطلاعات باشد ، این موضوع به این معناست که یک وکیل طلاق توافقی باید بتواند با استفاده از قدرت تجزیه و تحیل خود مسیر پرونده را به سمت خودش بکشاند و از حقوق موکلش دفاع کند. همچنین یک وکیل طلاق توافقی در تهران باید با اعتماد به نفس باشد و هیچ هراسی از دفاع کردن از موکلش در هیچ مجلسی را نداشته باشد.

یک وکیل طلاق توافقی خوب ، باید مانند یک دکتری که سوگند طبابت برای بیماران یاد کرده است ، نهایت تلاش و انگیزه خود را صرف پرونده کند و از هیچ کمک و اقدامی برای کمک به پرونده موکل خود دریغ نکند و یا اینکه صرفا فقط و فقط به فکر حق الوکاله خودش نباشد که در گروه سفیر عدالت تمامی وکلا به صورت کاملا واضح و شفاف سوگند هایی را در این مورد یاد کرده اند.

بیشتر بخوانید : تعمیرات لوازم خانگی در کرج

وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیل طلاق توافقی چه مزایایی دارد؟

ما تا به اینجا برخی از مهم ترین ویژگی هایی که هر وکیل طلاق توافقی و یا وکیل طلاق توافقی در تهران باید آنها را داشته باشد را توضیح داده ایم. در ادامه این مقاله ما به برخی از مهم ترین مزایایی که باعث می شود ، افراد دست به انتخاب وکیل برای طلاق توافقی بزنند را توضیح خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

عدم نیاز به حضور زوجین

معمولا وکیل طلاق توافقی در تهران ، می تواند تمامی کار های روند اداری در طلاق توافقی را بدون نیاز به حضور زوجین انجام دهد و این موضوع مخصوصا در این دوران شیوع اپیدمی کرونا به یک مزیت بسیار خوب تبدیل شده است تا نیازی به حضور تعداد زیادی از جمعیت در یک محل نباشد.

بیشتر بخوانید: چرا وکیل طلاق توافقی

صرفه جویی در زمان و هزینه

دومین موردی که شما عزیزان می توانید با استخدام وکیل طلاق توافقی در تهران به دست بیاورید ، صرفه جویی در زمان و هزینه ها است ، چرا که شما با استخدام یک وکیل طلاق توافقی در تهران از صرف هزینه هایی همچون : هزینه های ایاب و ذهاب ، تایم حضور در دادگاه ها و… جلوگیری می کنید و این مورد نیز بسیار بسیار فاکتور خوب و مهمی برای افراد است.

اجرای صیغه طلاق در صورت دادن وکالت

در صورتی که زوجین وکالت طلاق توافقی را بدهند ، وکیل طلاق توافقی در تهران می تواند با کسب وکالت نامه آنها صیغه طلاق زوجین را جاری کند و این مورد نیز یکی از ویژگی هایی بسیار مناسبی است که وکیل طلاق توافقی در تهران به شما می دهد.

بیشتر بخوانید : مزایای وکیل طلاق توافقی

چگونه می توانیم بهترین وکیل طلاق توافقی را در تهران پیدا کنیم؟

پیدا کردن وکیل طلاق توافقی در تهران ، کار بسیار دشوار و سختی است. شما عزیزان برای پیدا کردن وکیل طلاق توافقی در تهران ، باید تمامی برخی از مهم ترین المان ها مانند : میزان هزینه وکیل ، وفاداری وکیل و مهم بودن پرونده برای او نه صرفا فقط حق الوکاله ، میزان تجربه وکالت و تعداد پرونده های موفقیت آمیز او را مورد بررسی قرار دهید.

بنابراین شما عزیزان باید با توجه به تمامی معیار های ذکر شده ، باید به دنبال وکیلی بگردید ، که علاوه بر داشتن تجربه و سابقه مناسب ، هزینه قابل قبولی نیز داشته باشد. برای این موضوع نیز می توانید از طریق تماس با ما (اطلاعات تماس در انتهای مقاله) و کسب مشاوره های رایگان در این زمینه دریافت کنید و مشکلات حقوقی خود را با آنها در میان گذاشته تا آنها بتوانند به بهترین شکل ممکن شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت انواع مشاوره های لازم در زمینه وکیل طلاق توافقی در تهران ، هزینه های آن و… با شماره تلفن: 09193264151 تماس حاصل کنید.

هزینه های وکیل طلاق توافقی

هزینه های وکیل طلاق توافقی در تهران چیست؟

مراحل طلاق توافقی بسته به شرایط زوجین متفاوت است و هر موردی پیچیدگی های خاص خود را دارد. به همین علت ، ما نمی توانیم یک عدد دقیق را صرفا به عنوان میزان هزینه لازم برای استخدام وکیل طلاق توافقی در تهران خدمت شما عزیزان اعلام کنیم.

برای تعیین هزینه باید تمامی موقیعت و جزئیات پرونده مشخص شود و این موضوع را در نظر داشته باشید که یک وکیل حرفه ای و با تجربه با موفقیت در پرونده های شما ، می تواند تا حدود زیادی در سایر هزینه های شما نیز موثر باشد و از ایجاد ضرر های احتمالی پیشگیری کند.وکیل طلاق توافقی در تهران

بیشتر بخوانید: درآمد وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

خدمات سفیر عدالت، طلاق توافقی

گروه سفیر عدالت تمامی خدمات شامل : دعاوی کیفری، ، دعاوی ثبتی، دعاوی مسکونی، دعاوی تجاری ،دعاوی خانواده ، دعاوی دیوان عدالت اداری، تنظیم لوایح، مراجع تجدید نظر و برخی موارد دیگر را ارائه می دهد و شما عزیزان می توانید در انتهای همین مقاله تمامی راه های ارتباطی با ما را مشاهده کنید.

همچنین سعی کنید که قبل از درخواست هر گونه وکالت قوانین و مقررات گروه سفیر عدالت را با دقت مطالعه کنید تا به صورت کامل با قوانین و مقررات سفیر عدالت آشنا شوید. شما برای اینکه بتوانید یک وکیل طلاق توافقی در تهران بگیرید ، باید اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی زوجین و همچنین اصل و کپی سند ازدواج و عقدنامه است. در  صورتی طلاق توافقی توسط وکیل پیگیری و انجام ‌شود ، وکالتنامه وی نیز باید ضمیمه شود. در صورتی که کارت ملی ندارید دانستن شماره ملی برای ثبت طلاق کفایت می‌کند. در صورتی که عقدنامه را ندارید با مراجعه به دفتری که در آن ازدواج کرده‌اید یک کپی از آن را اخذ کنید.

سوالات متداول

بعد از اتمام طلاق توافقی ، اصل طلاق نامه به کدام یک از زوجین داده می شود؟

پاسخ این سوال بسیار واضح و مشخص است ، هر دو طرف ازدواج در صورتی که تمایل داشته باشند می توانند اصل طلاق نامه را در اختیار خودشان داشته باشند ، اما عموما در دفتر خانه ها ، اصل مدرک به زوجه تحویل می دهند . چنان چه زوج به سند طلاق نیاز داشته باشد ، می تواند با مراجعه به همان دفتر تقاضای یک رونوشت از اصل مدرک طلاق را داشته باشد. این موضوع بیشتر در زمان هایی رخ می دهد که زوج تصمیم به رفتن به مسافرت های خارج از کشور و یا تعویض اصل شناسنامه ی خود داشته باشد. وکیل طلاق توافقی در تهران.

بیشتر بخوانید: وکیل طلاق توافقی چیست؟

مراحل طلاق توافقی به چه شکل است؟

قبل از پاسخ به این سوال باید این موضوع را در نظر داشته باشید ، که دیگر مانند سابق نمی توان در عرض 2 هفته طلاق را گرفت. هیچ وکیل طلاق توافقی در تهران ، نمی تواند یک همچین وعده ای را به شما بدهد. پس از آبان ماه سال 1397 ، و تصویب قوانین جدید طلاق توافقی ، زوجین باید در ابتدا جلسات مشاوره شرکت کنند و بعد از دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق ، به دفاتر قضایی مراجعه کرده و درخواست خود را اعلام کند.

ارتباط با ما و مشاوره برای اینکه چطور وکیل طلاق توافقی در تهران بشویم

شما عزیزان جهت اطلاع بیشتر در مورد اینکه وکیل طلاق توافقی چیست و چرا وکیل طلاق توافقی در تهران باید بگیریم می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، ساختمان نیکا، پلاک ۳۳، واحد ۲۰۲

تلفن: 09362059820 , 02126857818

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *